СП 2022

Пронајдени се 28 резултати на тема „СП 2022“
Фудбал

ФОТО: Шевченко му подари капитенска лента во боите на украинското знаме, Левандовски ќе ја носи во Катар

Капитенот на полската фудбалска репрезентација Роберт Левандовски на претстојното Светско првенство во Катар на раката ќе носи капитенска...