СП 2018

Пронајдени се 179 резултати на тема „СП 2018“
Фудбал

Ако ве викне Роналдо на вечера… не прифаќајте, тој не е нормален: Поранешен соиграч откри шокантни детали за Португалецот

Патрис Евра, кој му беше соиграч на Кристијано Роналдо од Манчестер Јунајтед, даде неколку доста интересни изјави за славниот португалски...
Фудбал

Пред две години беше најсексапилна навивачка, а во меѓувреме се разведе од тетовецот Џемаили, а денес е пожешка од било кога (ФОТО)

Сопругата на Швајцарскиот фудбалер со македонско потекло Блерим Џемаили пред две години на Европското првенство беше вистинска сензација,...