советник

Пронајдени се 14 резултати на тема „советник“
Вести

Трајановски: Макрадули чека влез во НАТО, Шилегов како да ги земе парите на граѓаните, министерот за екологија не се бави со загаденоста

Министерот за екологија не се бави со проблемите на граѓаните, Макрадули чека влез во НАТО за почист воздух, а Шилегов мисли како да...