Советничка група на ВМРО-ДПМНЕ на Град Скопје

Пронајдени се 3 резултати на тема „Советничка група на ВМРО-ДПМНЕ на Град Скопје“
Вести

Советничка група на ВМРО-ДПМНЕ во Град Скопје: 2 милиони евра Шилегов сомнително потроши за скала, а не може сега да изгасне опожарена трева, ете толку е неспособен

Вечерва Скопје гори, додека Шилегов покажува еклатантна неспособност, oва вечерва преку соопштение до јавноста го истакнуваат од Советничката...
Вести

Советничка група на ВМРО-ДПМНЕ во Град Скопје: Шилегов е најнеспособниот градоначалник што Скопје го имало, ништо што вети не реализира

Шилегов е најнеспособниот градоначалник што Скопје го имало, ништо што вети не реализира. Шилегов вети тунел под Кале, продолжување...
Скопје

Советничка група на ВМРО-ДПМНЕ на Град Скопје: Петре Шилегов крои неразвоен и популистички ребаланс на буџетот на Град Скопје

Петре Шилегов крои неразвоен и популистички ребаланс на буџетот на Град Скопје, велат од советничката група на ВМРО-ДПМНЕ на Град Скопје. Шилегов...