состојба на патиштата

Пронајдени се 70 резултати на тема „состојба на патиштата“
Вести

Македонците едвај чекаат да дојде празничен викенд- следете во живо каква е состојбата на граничните премини во државава (ВИДЕО)

Сообраќајот на државните патишта се одвива по претежно суви коловози. Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските...