сопственичка

Пронајдени се 5 резултати на тема „сопственичка“
Занимливости

Сопственичка е на компанија која вреди 85 милиони долари, а на својата свадба носеше венчаница од само 300 долари (ФОТО)

И покрај тоа што модната куќа „Sowpo“ вреди речиси 85 милиони долари, нејзината газдарица Џени Лу за нејзината венчавка носеше венчаница...
Фудбал

Едвај се концентрираат на фудбалот: Кога ќе ја видите оваа сексапилна сопственичка на овој клуб ќе ви стане јасно како станала газдарица

Австриската Бундес лига оваа сезона ќе може да се пофали со тоа што во своите редови ја има најверојатно најсексапилната претседателка...