сообраќајки

Пронајдени се 104 резултати на тема „сообраќајки“
Хроника

Најцрн викенд во 2018-та за Македонија: Три монструозни убиства, низа повредени во сообраќајки и пожар во кој загина младо момче

Последниот викенд од 2018-та е најцрниот во Макдонија од почеток на годината. Во петокот младо момче изгоре во пожар во сервис за мопеди...