сообраќаен режим

Пронајдени се 65 резултати на тема „сообраќаен режим“
Вести

МВР со важно известување: Во понеделник и вторник изменет режим на сообраќај поради официјална посета на делегација

Министерството за внатрешни работи ги известува граѓаните дека на 10 и 11.05.2021 (понеделник и вторник), поради официјална посета на странска...