сообраќаен прекршок

Пронајдени се 4 резултати на тема „сообраќаен прекршок“
Вести

За власта повторно не важат законите, Џеват Адеми направи сообраќаен прекршок пред очите на полицијата и си замина неказнето

Пратеникот од редовите на ДУИ, Џеват Адеми во текот на вчерашниот ден направи сообраќаен прекршок пред очите на целата јавност. Репортерите...