сообраќајна несреќа

Пронајдени се 690 резултати на тема „сообраќајна несреќа“
Хроника

Детали за сообраќајната несреќа на патот Струмица- граничен премин Ново Село- излетал од патот и удрил во дрво по што починал

На 18.05.2019 година околу 10.40 часот на магистралниот пат Струмица-Граничен премин „НовоСело“, помеѓу с.Дабиле и с.Босилово,  патничко возило...
Познати

Законот важи за сите: Дарко Лазиќ откри страшни детали по несреќата за неговата иднина: „и затворот е за луѓе“ (ФОТО)

Српскиот пејач Дарко Лазиќ прв пат во медиумите откри детали за тешката сообраќајна несреќа која ја преживеа во октомври минатата година. Тој...