сонк

Пронајдени се 51 резултати на тема „сонк“
Вести

Неизвесен почетокот на учебната година: СОНК незадоволен од зголемувањето на платите, можен е бојкот на 1-ви септември

Под знак прашалник почетокот на учебната година. Синдикатот на просветните работници СОНК е незадоволен од зголемувањето на платите...