сончево

Пронајдени се 15 резултати на тема „сончево“
Вести

Подгответе се за температурата која доаѓа во текот на денот – утрово сончево и топло, попладнево вистински пекол

Времето ќе биде сончево и топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северен правец. Околу пладне и попладне...