солзавец

Пронајдени се 17 резултати на тема „солзавец“
Регион

Бугарската полиција стана хит низ целиот свет: Употребија солзавец, но заборавија на една работа- истиот им се врати како бумеранг (ВИДЕО)

Бугарија во текот на викендов се справи со големи протести во пресрет на референдумот за промена на системот на власт како и за добивање...