социјални мрежи

Пронајдени се 35 резултати на тема „социјални мрежи“
Вести

„Стани Јово, Шутка зове…Остави ја партијата на чесни луѓе“: Социјалните мрежи со остри реакции по објавената снимка дека Заев договарал пресуди

По објавената снимка пред неколку часа од Антонијо Милошоски, на која што се слуша што Заев договарал со Јово Вангеловски, како и тоа...
Вести

Јавноста удри по Заев за случајот Рекет: „Уште ли верувате во невиноста на Јанева, чистка на сите нивоа, никој никого не апси…“ (ФОТО)

Новинари, политичари, актери, пратеници, градоначалници и активисти во СДСМ удрија по премиерот Зоран Заев денеска откако утринава...
Вести

Тажна слика пред 8 март во центарот на Скопје: Ако крадеш милиони си најдобар другар на власта, а ако продаваш цвеќенце на улица…

Социјалните мрежи денеска се преплавени со тажна фотографија од пред трговскиот центар „Сити мол“ во Скопје. Револтираните граѓани...
Вести

Социјалните мрежи вријат откако Филипче призна дека не ја вакцинирал внуката: „Оставка и одговорност, а не лажење“ (ФОТО)

Откако вчера министерот за здравство, Венко Филипче во интервју за Радио Слободна Европа изјави дека вакцинирањето на неговата внука...
Вести

Социјалните мрежи вријат по промената на името од страна на СДСМ и Заев: „Ги искрваривте срцата на чистите Македонци“ (ФОТО)

Социјалните мрежи вријат откако вчера во македонското собрание 81 пратеник ги изгласаа уставните измени кои произлегуваат од Договорот...