социјална помош

Пронајдени се 9 резултати на тема „социјална помош“
Познати

Нејзините песни ги знаат сите- додека пејачката зима социјална помош од државата, на Инстаграм се луксузира до бесвест (ФОТО)

Босанската пејачка Селма Бајрами живее во Виена веќе неколку години, но ни прилично толку луксузно, како што често се фали во медиумите. Според српските...