соблекувална

Пронајдени се 9 резултати на тема „соблекувална“
Фудбал

ОЧИТЕ НА СВЕТОТ ВПЕРЕНИ ВО ФУДБАЛЕРИТЕ: Погледнете како Јапонците ја оставија соблекувалната по победата над Германија (ФОТО)

Четвртиот ден на Светското првенство во Катар донесе уште еден сензационален пораз на фаворит за титулата, откако Јапонија попладнево...
Фудбал

ВИДЕО: Делириум во соблекувалната на Саудиска Арабија, еве како се славеше сензационалната победа над Аргентина

Фудбалерите на Саудиска Арабија се снимени како еуфорично слават во својата соблекувална по нивната неверојатна победа од 2-1 над фаворитите...
Фудбал

Социјалните мрежи вријат – италијанските фудбалери по мечот со Македонија соблекувалната ја оставија како депонија (ВИДЕО)

Како да реагираш ако си европски првак, а си испаднал во полуфиналето од баражот за Мундијал. Нашиот народ вели, „нема да ти се живее“… Епа...
Фудбал

Фудбалерите едногласни, Колинда е нашата амајлија- претседателката главна ѕвезда во соблекувалната скокаше од радост и пееше (ВИДЕО)

Претседателката на Република Хрватска, Колинда Грабар-Китаровиќ и овој пат победата на „коцкестите“ ја прослави во соблекувалната...
Фудбал

Јапонската репрезентација го шокираше светот- кога ќе ја видите нивната соблекувална по катастрофалниот пораз ќе се онесвестите (ФОТО)

Јапонците убедливо го одбележаа ова Светско Првенство кое се одржува во Русија. Откако со денови се пишуваше за јапонските фанови кои...