соблекувална

Пронајдени се 4 резултати на тема „соблекувална“
Фудбал

Фудбалерите едногласни, Колинда е нашата амајлија- претседателката главна ѕвезда во соблекувалната скокаше од радост и пееше (ВИДЕО)

Претседателката на Република Хрватска, Колинда Грабар-Китаровиќ и овој пат победата на „коцкестите“ ја прослави во соблекувалната...
Фудбал

Јапонската репрезентација го шокираше светот- кога ќе ја видите нивната соблекувална по катастрофалниот пораз ќе се онесвестите (ФОТО)

Јапонците убедливо го одбележаа ова Светско Првенство кое се одржува во Русија. Откако со денови се пишуваше за јапонските фанови кои...