смрдеа

Пронајдени се 3 резултати на тема „смрдеа“
Вести

БИТОЛЧАНИ СЕ ГУШАТ: Во Битола во моментов во термоелектраната не работи не работи филтерот, се шири неподнослива смрдеа! (ВИДЕО)

Во Битола во моментов во термоелектраната не работи филтерот, дознава Курир од свои извори. Битолчани се гушат, во моментов во термоелектраната...
Вести

Со месеци чувствувала неподнослива смрдеа во станот, кога мајсторите ги искршија плочките се шокираа (ВИДЕО)

Студентката од Велика Британија Серен Гомез (26) се преселила во луксузна гарсоњера во септемри, а после неколку недели чуствувала неподнослива...