сметки

Пронајдени се 20 резултати на тема „сметки“
Вести

Едвај сврзуваат крај со крај, а сметките за струја ги оставија без денар: Граѓани со сведоштва за КУРИР- штедат, а плаќаат двојно повеќе

По парламентарните избори кои што се случија во 2020 година и по повторното доаѓање на СДСМ на власт, се донесе одлука за поскапување на...
Регион

Заразена од коронавирус плаќала сметки во пошта- откако ги платила ги информирала сите дека е заразена со вирусот

Жена заразена од коронавирус утрово влегла во пошта во Загреб, а откако ги платила сметките ги информирала присутните дека е заразена...