словачка

Пронајдени се 14 резултати на тема „словачка“
Вести

Се тркаа Мерцедес, Порше и Ферари, по што предизвикаа сообраќајка во која загина недолжен возач на Шкода (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Во близина на местото Долни Кубин во Словачка, се случи тешка сообраќајка. Во овој несреќа која се случи во неделата дивееле три „бесни“...