слободан радановиќ

Пронајдени се 8 резултати на тема „слободан радановиќ“
Познати

ЗА ОВА ШТО ГО НАПРАВИ СЛОБА РАДАНОВИЌ ВЕЌЕ ЦЕЛ БАЛКАН ЗБОРУВА – пејачот уште еднаш ја покажа својата хуманост!

Пејачот Слоба Радановиќ, кој наскоро ќе се проба како актер, денеска повторно се покажа како вистински херој и ги изненади сите со своите...
Познати

ИТНО ХОСПИТАЛИЗИРАНА МАЈКАТА НА СЛОБА РАДАНОВИЌ: Извршена е операција, сите се исплашени поради зафатот во екот на пандемија!

Мајката на пејачот Слободан Радановиќ е во болница во Белград, бидејќи морала да се оперира поради проблем што го има со ногата веќе...
Познати

КАРМА: Ја поддржуваше ќерката Луна додека растураше нечиј брак, а Анабела сега се разведе поради згодна прељубничка (ФОТО)

Како гром од ведро небо, одекна веста дека пејачката Анабела Атијас (порано Џогани) се разведе од сопругот Андреј по седум години брак. Пејачката...