слетување

Пронајдени се 6 резултати на тема „слетување“
Занимливости

Љубителите на авиони ќе нема да трепнат, на паничарите ќе им замрзне крвта- еве како изгледа слетување на скопскиот аеродром (ВИДЕО)

Иако видеото е поставено во месец јули минатото лето, многумина не ни претпоставуваат како изгледа слетување на авион на скопскиот...