славица чуктераш

Пронајдени се 25 резултати на тема „славица чуктераш“
Познати

Српската пејачка се уште останува заробена во болничкиот кревет: Требаше да биде пуштена по несреќата, но се случи неочекуван пресврт (ФОТО)

Српската пејачка Славица Чуктераш пред точно една недела итно беше хоспитализирана по повредите кои ги доби во својот дом. Пејачката...
Познати

Пејачката објави фотографија од болница и ги загрижи фановите: По несреќата во својот дом, еве како изгледа Славица (ФОТО)

Пејачката Славица Чуктераш вчера доживеала несреќа во својот дом. Итно беше примена и хоспитализирана во Клиничкиот центар за очни...
Познати

Пејачката ја разгори машката фантазија: Чуктераш позираше во прекратко фустанче, а потоа нешто и излезе одоздола (ФОТО)

Фолк пејачката Славица Чуктераш веќе некое време е во хрватска на море од каде редовно објавува фотографии за фановите, а сега сподели...
Познати

Се соблече, па покажа колку го исончала задникот – српската пејачка се надмина себе си, Инстаграм не сака да ја блокира оваа глетка

Пејачката Славица Чуктераш во моментов ужива на хрватското крајбрежје, па секој ден споделува нови фотографии на Инстаграм. На фолкерката...
Познати

Глумела дека е полицајка за да спречи семејно насилство: Славната пејачка објави вознемирувачко видео од станот на соседите

Пејачката Славица Чуктераш вечерва сподели вознемирувачко видео, кое е направено во зградата во Белград, во која живее. -Апартман до...
Познати

Константно чувствувала замор, па посетила лекар и ги дознала пеколните резултати – српската пејачка има големи последици од коронавирусот

Српската пејачка Славица Чуктераш пред неколку месеци ја прележи короната, а бидејќи од тогаш константно чувствувала замор се одлучила...
Познати

2020 најлоша за српската пејачка: Се разведе, прележа корона, а сега полицијата и тропна на врата- призна дека е виновна (ФОТО)

Пејачката Славица Ќуктераш ги изненади сите кога објави видео на социјалната мрежа Инстаграм во кое зборува за тоа добила казна од...
Познати

Станаа најдобри другарки откако едната раскина, другата се разведе: По Славица Чуктараш и оваа пејачка позитивна на коронавирус!

Пејачката Милица Тодоровиќ е позитивна на коронавирус, пренесуваат српските медиуми. Последните неколку денови Милица го помина времето...
Познати

Откако се разведе е како пуштена од синџир: Фанови ја нападнаа српската пејачка откако ги крена нозете, таа двојно удри по нив! (ФОТО)

Српската пејачка Славица Чуктераш од голманот Владимир Абрамов се разведе неодамна, а од тогаш не престанува да добива неумесни коментари...