слаѓа алегро

Пронајдени се 12 резултати на тема „слаѓа алегро“
Познати

ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА УДАР – авионот во кој била српската пејачка пред половина час ќе се срушил, таа е на чекор до нервен слом (ФОТО)

Сопругот на пејачката Слаѓа Алегро сподели со своите следбеници на Инстаграм непријатна информација за тоа што им се случило заедно...
Познати

Српската пејачка имаше два спонтана абортуса, а оваа пејачка многу и помогнала: Да не беше таа денеска немаше да имам ќерка! (ФОТО)

Српската пејачка Слаѓа Алегро со години се обидуваше да стане мајка, а после двата спонтани абортуси пејачката започна да ја губи надежта,...
Познати

Српската пејачка преживеа пекол: Сакаше да се обеси откако двапати ги загуби бебињата, а денеска блеска од радост (ФОТО)

Пејачката Слаѓа Алегро е жив доказ дека човек може да биде среќен и по голема тага. Симпатичната пејачка која е омилена меѓу колегите...
Познати

Пејачката која трагично загуби неколку бебиња се прошета на улица со ќеркичката- а тоа што и се случи ќе ве извади од кожа

Пејачката Слаѓа Алегро неодамна се породи, а сега ја прошета својата ќерка прв пат во еден трговски центар. Но, тоа што и се случи таму...
Познати

Српската пејачка која трагично загуби неколку бебиња објави фотографија од ќеркичката- поводот ќе ве остави без зборови

Пејачката Слаѓа Алегро која се породи пред неколку денови денеска има уште еден повод за славење. Имено пејачката денеска наполни 39...
Познати

Откако трагично загуби неколку бебиња познатата српска пејачка стана мајка- фановите се разнежнија од името на бебето (ФОТО)

Откако неколку пати отворено зборуваше во јавноста за болното губење на бебињата, познатата српска пејачка Слаѓа Алегро денеска роди...