слабеење

Пронајдени се 41 резултати на тема „слабеење“
Живот и стил

Оваа жена ослабе неверојатни 118 килограми: Наместо да биде среќна, таа се соочи со поголем проблем од дебелината (ФОТО)

Катерин Шенклин од Оклахома Сити имала 190 килограми и не била во состојба сама да си ги врзе чевлите, а кога се качувала по скали едвај...
Познати

Секси црн фустан, мрежести хулахопки и високи црни чизми- Ана Николиќ не престанува да слабее, но од овој порок никако да се откаже (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ овие денови е топ тема во сите регионални медиуми откако не престанува да провоцира на својот Инстаграм профил...
Познати

Ана Николиќ откри дека користи апчиња со непозната супстанца па фановите паднаа во транс: Од нив се зголемуваат градите, а слабее телото

Пејачката Ана Николиќ во изминатиот период никако да престане да провоцира и да ги изненадува своите фанови на Инстаграм Имено таа...
Познати

Откриена диетата која ја практикува Кејт Мидлтон- проверете дали би се хранеле како војвотката од Кембриџ (ФОТО)

И покрај трите бремености што ги имаше, Кејт Мидлтон успеа да ја зачува витата фигура, а после секоја од нив, таа во рекорден рок ја вратила...