скопје север

Пронајдени се 7 резултати на тема „скопје север“
Хроника

Драма меѓу револтирани граѓани и полицијата во Скопје Север: Контејнери среде улица, сообраќајот блокиран- еве ја причината

На 04.03.2019 год. околу 15.00 час.на ул.„2-ра Македонска Бригада“ наспроти црквата во населбата Скопје Север при преземање мерка за сторен...