скијање

Пронајдени се 11 резултати на тема „скијање“
Хроника

Скијале на Попова Шапка, па исчезнале- не биле достапни на мобилните телефони, а полицијата ги пронашла во 2 часот по полноќ

Триесет и шестгодишниот тетовец Љ. С,  вчера околу 19 часот и 30 минути, во Полициското одделение Попова Шапка пријавил дека 29-годишниот...