сјп

Пронајдени се 3 резултати на тема „сјп“
Скопје

Празнично разочарување за корисниците на ЈСП- Автобус се расипа среде партизанска, патниците извисени на +30 степени (ФОТО)

Во моментов повторно се расипа автобус на ЈСП и покрај тоа што КУРИР утрово објави вест за честото расипување на автобусите во летниот...
Занимливости

Бесплатниот превоз на пензионерите им донесе бесплатен концерт на патниците: „Подрум одам мајче“директно од ЈСП 65-б (ХИТ ВИДЕО)

На социјалната мрежа Твитер се појави видео на кое се гледа како пензионерите во автобус на ЈСП со бројот 65-б, пеат стара народна македонска...