сити мол

Пронајдени се 27 резултати на тема „сити мол“
Вести

Заврши истрагата за сообраќајката кај „Сити мол“ во која загина младата Викторија, адвокатот на возачот со бурна реакција

За 12 дена заврши истрагата за сообраќајката на раскрсницата пред „Сити мол“, каде загина 24-годишната радовишанка Викторија Николова,...
Вести

ВОЗАЧОТ НЕ ЈА ПОКОСИЛ САМО 24 ГОДИШНАТА ДЕВОЈКА – во болница со тешки повреди пренесено и момче, еве го нивниот идентитет!

Уште едно лице е потешко повредено во сообраќјката пред Сити Мол вечерва. Според неофицијални информации до кои Press24 дојде од полициски...
Вести

КУРИР ВО ЖИВО: Сагата за дојава на бомба заврши, еве што се случува во Сити мол- важна информација и за возачите (ВИДЕО)

Пожар во една сендвичара и дојава за бомба се денешните причини за евакуација на вработените и купувачите во скопскиот трговски центар...