сити мол

Пронајдени се 20 резултати на тема „сити мол“
Вести

КУРИР ВО ЖИВО: Сагата за дојава на бомба заврши, еве што се случува во Сити мол- важна информација и за возачите (ВИДЕО)

Пожар во една сендвичара и дојава за бомба се денешните причини за евакуација на вработените и купувачите во скопскиот трговски центар...
Хроника

ДРАМА НА ПАРКИНГОТ ВО СИТИ МОЛ: За само 30-тина минути му го обиле автомобилот и му ја одзеле чантата со 11 илјади евра

На 24.09.2019 во 15.00 часот во Полициската станица Карпош, К.К.(30) од Скопје пријавил дека во периодот од 10.20 до 11.00 часот во подрумските гаражи...