синѓелиќ

Пронајдени се 9 резултати на тема „синѓелиќ“
Вести

МВР активно работи на расчистување на случајот во Синѓелиќ: Идентификувани повеќе лица, санкции за сите прекршители на законот

Министерството за внатрешни работи активно работи на целосно расчистување на случајот во Синѓелиќ и идентификација на сите учесници,...