сингелиќ

Пронајдени се 7 резултати на тема „сингелиќ“
Скопје

Арсовска: Санација на ободниот канал, фекална канализација и асфалтирање на сите улици се приоритет за Сингелиќ

Независната кандидатка за градоначалник на Град Скопје, Данела Арсовска денеска го посети скопско Сингелиќ во општина Гази Баба, каде...