синан сакиќ

Пронајдени се 36 резултати на тема „синан сакиќ“
Познати

Морала да забремени за да се спаси од пеколната болест – по четврти пат се породи ќерката на Синан Сакиќ, еве низ каква голгота поминала

Ќерката на покојниот пејач Синан Сакиќ, Џулкица Сакиќ Амзиќ во моментов со семејството живее во швајцарскиот град Базел, а сега на свет...
Познати

Уапсен синот на Синан Сакиќ за кого била распишана потерница: Бегал од полиција заедно со негов пријател во „Голф“

Рашид Сакиќ (43), попознат како Чело, син на Синан Сакиќ, синоќа се најде како совозач во „голф“ со германски регистарски таблички, чиј...
Познати

Ја бакнува неговата рака по смртта: Ќерката на српскиот пејач во шок – на сè ме научи во животот, освен како да се живее без него (ФОТО)

Еден од најпопуларните фолк пејачи Синан Сакиќ почина на денешен ден пред три години на 61 годишна возраст. Неговото семејство и три...
Познати

Домот на Синан Сакиќ вреден илјадници евра изгоре до темел- пејачот ниту на оној свет никогаш нема да му го прости ова на него! (ФОТО)

Куќата на покојниот пејач Синан Сакиќ во Лозница изгоре до темел во пожар во вторникот поради што неговата ќерка и сопруга се се уште...
Познати

Ќерката на покојниот легендарен пејач удри по Анабела Атијас: Откако ги слушна овие зборови и порача, овој женски отпад е за лечење! (ФОТО)

Ќерката на легендарниот пејач Синан Сакиќ, Џукица Сакиќ на својот Инстаграм профил јавно удри по пејачката Анабела Атијас која во реалното...
Познати

Ниту во гроб нема мир: По потрагата на проблематичниот син на легендата се вклучи целата полиција, а да беше жив ќе се откажеше од него

Рашид Сакиќ (42) син на покојниот пејач Синан Сакиќ побегнал од домашен притвор кој го заработи од август минатата година поради разбојништво. Според...
Познати

Синот на покојниот Синан Сакиќ стана татко- откако ќе видите каква фотографија сподели ќе ви се заледи крвта, а од текстот ќе роните солзи

Раперот Ален Сакиќ кој е син на познатиот српски пејач Синан Сакиќ стана татко. Имено тој на својот Инстаграм профил сподели дека станал...
Познати

Јавноста шокирана од веста за тешката сообраќајка на ќерката на Синан Сакиќ- „Ова можеше да го види и мојата ќерка“ (ФОТО)

Џукица Сакиќ Амзиќ ќерка на покојниот пејач Синан Сакиќ се чувствува одлично, жива и здрава и не доживеала сообраќајна несреќа како...
Познати

Објави фотографии од неговото убиство во болницата: Сопругата на Синан Сакиќ има шокантни докази, еве како пејачот е убиен!

Сопругата на трагично починатиот пејач Синан Сакиќ не престанува да ја шокира јавноста. Откако претходно тврдеше дека нејзиниот сопруг...
Познати

Девет месеци по трагедијата сопругата на Синан Сакиќ со шокантни тврдења: Пејачот е убиен, имам докази кој го направил тоа! (ФОТО)

Сопругата на легендарниот српски пејач Синан Сакиќ кој почина на 1 јуни минатата година овие денови ја тресе целата јавност со нејзиното...
Познати

Го срами името на балканскиот пејач кој почина неодамна: Лежеше 12 години затвор, а пред два дена направил уште еден грозоморен чин (ФОТО)

Синот на легендарниот српски пејач Синан Сакиќ, Рашид е повторно уапсен во средата доцна навечер откако претходно претепал и ограбил...
Познати

Пет месеци по смртта на Синан Сакиќ неговата ќерка ја шокираше јавноста: Од нејзините тешки зборови ќе останете во неверување (ФОТО)

Познатиот српски пејач Синан Сакиќ почина во јуни годинава на 62 години, а само пет месеци од неговата смрт неговото семејство и понатаму...
Познати

Сопругата на Синан Сакиќ преживува пекол- Кога ќе видите што и направи синот на пејачот на неговата маќеа ќе се згрозите (ФОТО)

Сопругата на познатиот пејач Синан Сакиќ поминува низ вистински пекол неколку месеци откако го погреба нејзиниот сопруг. Имено веднаш...
Познати

Ќе се онесвестите кога ќе дознаете колку деца, раскошни куќи и луксузни автомобили имал Синан- кому ќе му припадне наследството?

Пејачот Синан Сакиќ почина на први јуни годинава во семејниот стан во Белград по кратко боледување. Но откако пејачот беше погребан...
Познати

Сопругата на Синан не издржа и удри по синот на пејачот- Синан не го заслужува тоа што му го направи тој на денот на погребот (ФОТО)

Синот на Синан Сакиќ од првиот брак, Медо Сакиќ не се појави на погребот на својот татко бидејќи тој и пејачот не биле во добри односи,...
Познати

Копија на пејачот- Ова е синот на Синан кој не дојде на погребот на својот татко, а причината ќе ве остави во неверување (ФОТО)

Еде од синовите на пејачот Синан Сакиќ кој не дојде на погребот на својот татко е Медо Сакиќ кој последните неколку години не бил во...