Симпсонови

Пронајдени се 10 резултати на тема „Симпсонови“
ТВ и Филм

Поради новите контроверзии: Се повлекува епизодата на „Симпсонови“ во која го има гласот на Мајкл Џексон (ВИДЕО)

Епизодата на популарната анимирана серија „Симпсонови”, во која Мајкл Џексон го позајми својот глас на еден човек, ќе биде повлечена...