Симпсонови

Пронајдени се 20 резултати на тема „Симпсонови“
Занимливости

Симпсонови уште пред 21 година предвидоа како ќе биде облечена Камала Харис- модната комбинација е потполно иста! (ФОТО)

Новоизбраниот претседател на САД, Џо Бајден, рамо до рамо со актуелната потпретседалка Камала Харис дојде до победата на изборите одржани...
ТВ и Филм

Поради новите контроверзии: Се повлекува епизодата на „Симпсонови“ во која го има гласот на Мајкл Џексон (ВИДЕО)

Епизодата на популарната анимирана серија „Симпсонови”, во која Мајкл Џексон го позајми својот глас на еден човек, ќе биде повлечена...