силвестер сталоне

Пронајдени се 18 резултати на тема „силвестер сталоне“
Познати

Го засенија згодната сопруга и убавата ќерка: Силвестер Сталоне никогаш не изгледал позапуштено (ФОТО)

Актерот Силвестер Сталоне одбележа ера на акционите филмови, а сега се обидува да помине што е можно повеќе слободно време со семејството. Имено,...
Познати

Силвестер Сталоне со емотивна видео порака до неговиот колега кој поради коронавирусот му ја ампутираа ногата, а вчера се разбуди од кома

Силвестер Сталоне упати емотивна видео-порака кон неговиот колега, бродвејскиот глумец Ник Кордеро, кој неколку недели се бори со коронавирусот. Главната...