силувано девојче

Пронајдени се 5 резултати на тема „силувано девојче“
Вести

„Меѓаши“: За грозоморниот настан од домот „25 Мај“ виновна е и полицијата, обвинителството, министерството за образование и здравство

Јавноста се уште е во шок поради случајот со злоставување на малолетници во домот 25 Мај. Дека темата е актуелна покажа и емисијата Несомнено...
Вести

Мирческа: МТСП и Царовска ја убедуваат јавноста дека малолетните девојчиња сами се виновни за тоа што им се случи

Министерството за труд и социјална политика, предводено од Мила Царовска освен што покажа дека е целосно неспособно и неодговорно во...