Силјан Мицевски

Пронајдени се 5 резултати на тема „Силјан Мицевски“
Вести

Бизнисменот Мицевски за „Меѓународен сојуз“: Ми беше кажано дека зад проектите за домови за стари лица стои Владата

Бизнисменот Силјан Мицевски, сопственик на компанијата ,,Пелистер”, на денешното сослушување на рочиштето за случајот „Меѓународен...
Вести

Бизнисменот Силјан Мицевски призна дека го финансирал СДСМ, а тоа не е пријавено во ревизорски извештај – ќе реагира ли ОЈО?

Предметот „Талир” продолжи денеска во Основниот кривичен суд Скопје со сведочење на бизнисменот Силјан Мицевски од Битола. Мицевски...