штипска болница

Пронајдени се 17 резултати на тема „штипска болница“
Хроника

ГО НАПАДНАЛА КОЛЕГАТА- вработена во штипската болница завршила во полиција откако физички се пресметала со вработениот колега

Вработена во Клиничката болница – Штип била пријавена за физички напад, кој се случил во Здравствениот дом во Штип. – На 27.11.2020, во 12.35...
Вести

ТРЕБА ЛИ ДА УБИЈАМ ЧОВЕК ЗА ШИШЕ ВОДА- потресно сведоштво на пациент болен од коронавирус во штипската болница (ВИДЕО)

Телевизијата Клан на својот Фејсбук профил сподели видео направено на инфективното одделение во штипската болница. На видеото освен...