шпорет

Пронајдени се 8 резултати на тема „шпорет“
Занимливости

По овој пекол тие нема да стапнат во куната: Сакаа да подготват нешто вкусно, но наместо тоа шпоретот им експлодираше (УРНЕБЕСНО ВИДЕО)

На Твитер се појави видео кое речиси нема кој подзина откако го изгледа, а истата реакција ќе ја имате и вие. Станува збор за видео на...
Занимливости

Мајка откри ултра едноставен трик кој за минута ја чисти рерната и од најтврдокрони маснотии- генијален совет

Сите знаеме колку непријатно умее да биде рибањето на шпоретите и рерната, ако маснотиите веќе се запекле. Сепак, една мајка на Фејсбук...