шопинг

Пронајдени се 7 резултати на тема „шопинг“
Познати

Додека Карлеуша е на шопинг во Дубаи, изразот на лицата на нејзините ќерки е апсолутен хит: „Девојки, досадно?“ (ФОТО)

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) со своите ќерки Атина (12) и Ника Тошиќ (11), беше на шопинг, а додека нивната мајка купува партали, сите коментираат...
Познати

Девојката на Роналдо предизвика хаос- парот замина на шопинг, но фановите не тргнаа поглед од тоа што го носела Георгина таму доле (ФОТО)

Фудбалерот на Јувентус Кристијано Роналдо го искористи слободното неделно попладне за шопинг во Милано во друштво на својата девојка...