шок

Пронајдени се 6 резултати на тема „шок“
Занимливости

КАКО ДА НЕ СТАНУВА ЗБОР ЗА ИСТАТА ЛИЧНОСТ: Беше најгрдата невеста во светот, а денеска од нејзиниот изглед ќе се шокирате (ФОТО+ВИДЕО)

Пред 8 години свадбата на оваа Русинка беше главна тема, кога фотографија од венчавката протече во јавноста, а луѓето започнаа да ја...
Занимливости

Најстрашната зграда на светот, само за храбрите: Како да не е доволно што има 94 ката, најгоре ве чека вистински кошмар (ВИДЕО)

Во овој момент не можеме да смислиме ништо што би предизвикало поголем скок на адреналинот од оваа луда зграда во Чикаго. Апсолутно...
Занимливости

Ја запроси девојката преку радио: Нејзиниот одговор не беше оној што се очекуваше, а потоа следеше уште поголем шок (ВИДЕО)

Момче со име Роб одлучи својата девојка да ја запроси преку една радио емисија, а на помош му дојде и пејачот Шон Мендес. Заедно ја повикаа...
Занимливости

Го шокираше за Денот на вљубените: Сопругата му приреди изненадување од кое ќе доживееше срцев удар (ВИДЕО)

Таа само сакаше да го изненади за Денот на вљубените. Изненадувањето кое му го приреди воопшто не беше убаво, туку шокантно Мислела дека...