школска година

Пронајдени се 7 резултати на тема „школска година“
Вести

И учениците од четврто одделение се враќаат во школските клупи- ова се одлуките на Владата по средбата со родителите

Про и контра он лајн настава, а кои се аргументите на тие родители што сметаат дека наставата со физичко присуство е подобра – на одделни...