шкодран мустафи

Пронајдени се 4 резултати на тема „шкодран мустафи“
Фудбал

Провокација во Премиер лигата: Џака асистира, Мустафи погодува и слави со двоглав орел, фудбалерот на Арсенал го чека казна (ВИДЕО)

Англискиот фудбалски сојуз (ФА) ќе спроведе истрага за радувањето на фудбалерот на Арсенал, Шкодран Мустафи на дуелот со Кардиф. Мустафи...