шик јелак

Пронајдени се 7 резултати на тема „шик јелак“
Вести

Николоски: Добив и закани да не ја објавувам аферата за „Шик Јелак“ и Давидовиќ – Дака, сега видовме дека се потврди криминалот вреден 200 милиони евра на СДСМ и ДУИ

Во одговор на новинарско прашање денеска потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски при посетата на Јегуновце, во врска со...