шерон стоун

Пронајдени се 10 резултати на тема „шерон стоун“
Познати

На нејзинот 61 роденден се појави разголена фотографија: Заводничката позирала само за нивните очи, но сега целиот свет ја гледа

Холивудската актерка Шерон Стоун денеска, на 10 март, полни 61 година. На денот на нејзиниот реденден дел од светските портали и весници...
Познати

Годините си го направиле своето: Беше една од најубавите жени во светот, а погледнете како Шерон Стоун изгледа денес (ФОТО)

Една од најубавите жени во светот, познатата холивудска актерка Шерон Стоун (60), гордо го покажа своето природно лице без шминка, но и...