шарлиз терон

Пронајдени се 13 резултати на тема „шарлиз терон“
Познати

Славната актерка раскажа за болните спомени: Еве како нејзината мајка го уби татко ѝ во самоодбрана

Шарлиз Терон никогаш не криела дека растеше во нефункционално семејство и дека кога имала само 15 години, била сведок на ужасна трагедија. Нејзиниот...