северина којиќ

Пронајдени се 38 резултати на тема „северина којиќ“
Познати

Приведена хрватската пејачка Северина- причината ја оставила подзината, а се шокирала од глетката пред полициската станица

Цели два часа хрватската пејачка Северина Којиќ ги поминала во полициската станица „Трешњевка“ каде била на испитување поради пријавата...
Познати

Се сеќавате ли кога Анастасија и Северина делеа исто момче? Ова е мажот кој ја заведува секоја жена на Балканот (ФОТО)

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ Анастасија на музичката сцена се појави пред две години кога во јавноста се претстави со песната...
Познати

Направи голема промена на лицето, а фановите јавно апелираат до сите жени тоа да не го прават- Северина изгледа 10 години помлада (ФОТО)

Познатата хрватска пејачка Северина Којиќ овие денови е во центарот на вниманието откако сподели фотографија на својот Инстаграм профил...
Познати

Пет месеци била во кома откако ја родила Северина- ова е никогаш видена фотографија од мајката на пејачката која поминува низ пекол

Од кога судот донесе привремена одлука со која Александар Поповиќ (7) живее со татко му Милан Поповиќ (54), а не со мајка си Северина Коиќ...
Познати

Свекорот на Северина во емисија во живо мораше да ги каже овие зборови по одлуката на судот да и го одземе детето!

Драган Којиќ Кеба (59) минатата ноќ присуствуваше во емисијата „Твоето лице звучи познато“ каде во еден момент изјави дека има потреба...
Познати

Северина во гушење и солзи едвај собра сили да се огласи по одлуката на судот- еве колкава алиментација ќе плаќа за синот

Во правната битка околу старателството за синот на Северина Којиќ (47) пејачката денеска и официјално ја загуби битката во спорот со...
Познати

Северина ја сподели радосната вест со сопругот- се појави без градник и со длабоко деколте прослави со Игор Којиќ (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина Којиќ преку својот Инстаграм профил не заборави на датумот од кога им се промени животот на неа и нејзиниот...
Познати

„Дај ни ја од твоите раце“: Северина сподели што подготвува во кујната, на фановите веднаш им надојдоа валкани мисли (ФОТО)

Хрватската пејачка Северина Којиќ пред неколку дена ја започна големата концертна турнеја, но и покрај тоа она не ги занемарува семејните...
Познати

Сите зборуваат дека пејачката не се менува, но ваква не би ја препознале ниту на сон- исплива фотографија од првиот настап на Северина

Пејачката Северина Којиќ на музичката кариера е повеќе од 30 години, а сиве овие години таа промени неколку свои имиџи како и трансформации...
Познати

Не сака да ја погледне во очи: Кеба и порача на Северина во ТЛЗП, „единствен начин да се ослободам од тебе е да те запалам“! (ВИДЕО)

Северина Којиќ оваа недела ќе биде гостинка во шоуто „Твоето лице звучи познато“ каде во моментов се натпреварува и нејзиниот свекор,...
Познати

Северина свика прес-конференција и откри шокантни детали: Наставнички го злоставувале и физички го нападнале мојот син во училиштето

Пејачката Северина Којиќ на прес конференцијата изнела тешки обвиненија на сметка на училиштето на нејзиниот син. Тврди дека учителките...
Познати

Најголемиот удар за една мајка: Северина мора да ги избрише сите фотографии со синот и повеќе не смее да објавува нови (ФОТО)

Хрватската пеачка Северина ќе мора да ги отстрани сите фотографии од нејзиниот син Александар кои ги има објавено на социјалните мрежи,...