сестри

Пронајдени се 10 резултати на тема „сестри“
Живот и стил

Ќе ве облеат силни емоции: Две сестри се сретнаа по 78 години потрага, ги разделила војната, ги спои судбината (ВИДЕО)

Две руски сестри се обединија 78 години откако биле разделени во Втората светска војна, и тоа благодарение на телевизиско шоу и полициска...
Познати

Богдана Родиќ се омажи богато, но кога ќе видите како живеат нејзините сестри се ќе ви стане јасно- овие фотографии ќе ви го поматат умот

Снаата на Цеца Богдана Родиќ и сопруга на боксерот Вељко Ражнатовиќ медиумите често ја опишуваат како една од најубавите сопруги на...
Познати

„Зошто не умрев јас наместо тој“: Сестрите на Шабан Шаулиќ скршени од болка пристигнаа во домот на пејачот (ФОТО)

Семејната куќа на пејачот Шабан Шаулиќ од неделата 17 февруари е завиена во црно, а тагата се чувствува во целото маало каде што живее...
Познати

Вака изгледаат родените сестри на Северина: Со едната не разговара долго време и одбила да дојде на свадбата со Игор, ова е причината (ФОТО)

За атрактивната пејачка Северина Којиќ скоро сѐ се знае. Пејачката често објавува детали од приватниот живот на социјалните мрежи. Меѓутоа,...