сериски убиец

Пронајдени се 12 резултати на тема „сериски убиец“
Вести

Ова е лицето на монструмот: Во затвор е поради убиство на 13-годишно девојче, а дури сега е откриена грозоморната вистина (ВИДЕО)

69-годишниот маж од Мичиген, кој е во затвор поради убиство на 13-годишно девојче, сега се смета за сериски убиец, соопштила полицијата...