серхио рамос

Пронајдени се 61 резултати на тема „серхио рамос“
Познати

Кога ќе дознаете што им забранил Рамос на гостите на неговата свадба многумина нема да прифатат да бидат дел од прославата

Капитенот на Реал Мадрид, Серхио Рамос се ожени со неговата долгогодишна партнерка Пилар Рубио. Двојката се венчаше во катедрала во...