Сергеј Самсоненко

Пронајдени се 10 резултати на тема „Сергеј Самсоненко“
Познати

Вардаровите херои луксузните автомобили ги кријат како змија нозете- Дибиров вози исти како Ван Перси, Самсоненко вистински „ѕвер“

Ракометарите на Вардар овие денови се вистинска сензација низ цела Европа, не само дома во Македонија. Иако спортските икони веќе неколку...