Сергеј Милиниковиќ-Савиќ

Пронајдени се 4 резултати на тема „Сергеј Милиниковиќ-Савиќ“
Познати

Таа е девојка на најскапиот српски фудбалер: Не е во Катар да го бодри момчето, а кога ќе видите зошто сè ќе ви стане јасно – Милинковиќ Савиќ знае која да ја „ќари“

Сергеј Милинковиќ Савиќ, фудбалерот на Лацио и репрезентативец на Србија, со години важи за еден од најдобрите фудбалери на популарниот...
Фудбал

Фудбалерот на Лацио и српски репрезентативец ограбен додека славеше победа над Јувентус- од тоа што го украле крадците ќе подзинете

Српскиот репрезенатитивец и фудбалер на Лацио, Сергеј Милинковиќ Савиќ, е ограбен во саботата навечер додека со својот тим играше nа...